PRZECZYTAJ PRZED ZALOGOWANIEM SIE

Jedyny dział gdzie można zadać pytanie bez rejestracji.......
Awatar użytkownika
Blaku
Znawca Manciarstwa :)
Znawca Manciarstwa :)
Posty: 1056
Rejestracja: czwartek, 19 cze 2003, 19:22
Imię:
Lokalizacja: Warszawa

PRZECZYTAJ PRZED ZALOGOWANIEM SIE

Post autor: Blaku » niedziela, 20 cze 2004, 19:43

III.AKTYWOWANIE KONTA NA FORUM – warunki
[§1. Aktywowane będą jedynie te konta, które będą posiadały pełne dane (miejscowość, kontakt)
§2. Każde konto musi mieć włączoną opcję "widoczny" (pokaż moją obecność na forum)
§3. Po wypełnieniu formularza - prosimy o kontakt na adres e-mail: yaqb(at)mantaclub.pl , marcind(at)mantaclub.pl lub blakpiot(at)gmail.com
§4. Dopiero po kontakcie mailowym konto zostanie aktywowane.
§5. Osoby, które nie skontaktują się w 7 dni od wpisania się na listę uzytkowników - będą usuwane. Nie odpowiadamy na sms-y.
§6. Każdy nowo zarejestrowany ma obowiązek przedstawienia się w odpowiednim wątku na forum.

II.Forum MantaClubu - zasady korzystania.
§1. Forum służy do prowadzenia dyskusji tematycznych i wymiany poglądów, w obrębie udostępnionych kącików tematycznych.
§2. Warunkiem otrzymania dostępu do forum jest wcześniejsza rejestracja przez użytkownika z podaniem w formularzu prawidłowych danych, oraz spełnienie warunków rejestracji, o których mowa w części III regulaminu.
§3. Jedna osoba może mieć tylko jedno konto.
§4. Wiadomości umieszczane przez użytkowników w działach forum dotyczą tylko i wyłącznie tematów związanych z daną tematyką działu. Zalecane jest zapoznanie się z opisem tematów poruszanych w danej sekcji forum, trzymanie się tematu oraz nadawanie odpowiedniego tytułu nowym wiadomościom na forum, związanego z treścią wiadomości.
§5. Jeśli nie masz nic do powiedzenia – nie pisz.
§6. Nie zamieszczamy dużej ilości ankiet, samych ikon emocji, co wpłynie na przejrzystość forum.
§7. Forum może być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi zasadami etyki.
§8. Niedopuszczalne jest wyrażane i przekazywanie na forum, prywatnych niecenzuralnych opinii pod adresem innych osób oraz rozpowszechnianie prywatnej korespondencji w kącikach bez zezwolenia jej autora.
§9. Naruszenie warunków zawartych w regulaminie powoduje usunięcie przesłanej wiadomości, przez moderatora danej sekcji forum tematycznego oraz skasowanie konta użytkownika, który był nadawcą tej wiadomości. Dotyczy to również „sponsorów domeny”.
§10. Administrator forum może zablokować lub usunąć użytkownika z bazy bez ostrzeżenia, jeżeli: na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy nie korzystał z forum; nazwa konta jest wyrażeniem powszechnie uznanym za obraźliwe lub niezgodne z dobrymi obyczajami; będzie wykorzystywał sekcje forum do celów komercyjnych, a w szczególności do przesyłania reklam bez wcześniejszego uzgodnienia z administratorem forum.
§11. Nieprzestrzeganie w.w. zasad może spowodować usunięcie wiadomości, a w niektórych przypadkach nawet zablokowanie konta użytkownika.
§12. Administrator forum zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania usługi bez podania przyczyn oraz do zmiany charakteru forum lub jego modyfikacji.
§13. Administrator forum zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie opublikowania ich na forum lub na stronie MantaClubu.

I.Regulamin MantaClubu - postanowienia ogólne
§1. Klub istnieje po to aby się bawić, a nie rywalizować.
§2. Klubowiczem MantaClubu może zostać każda osoba, która posiada Opla Mantę.
§3. Warunkiem przyjęcia do klubu jest: rzetelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na forum MantaClubu oraz zapoznanie się z obowiązującym regulaminem klubu, potwierdzenie autentyczności danych, które zostaną wysłane e-mailem na wskazany w formularzu adres, po wypełnieniu formularza znajdującego się na forum.
§4. Na forum mogą być zarejestrowane osoby, które nie posiadają auta, otrzymają status "miłośnika".
§5. Istnieje możliwość biernego udziału, osoba taka musi się z góry zadeklarować, że che jedynie czytać forum - nie biorąc udziału w dyskusjach. Otrzyma status "obserwatora".
6. Osoby, które wniosą wklad finansowy dostaną specjalne przywileje oraz status "sponsora strony".
§7. Każdy klubowicz powinien przyjaźnie odnosić się do klubowiczów MantaClubu.
§8. Na forum należy zachować podstawowe zasady kultury, poszanowania innych, oraz ich pogladów.
§9. Aktywny klubowicz oznacza takiego, który udziela się na forum klubowym przynajmniej raz na 14 dni oraz przynajmniej raz w roku uczestniczy na zlocie klubowym, w realizacji którego stara się pomagać na tyle na ile jest to możliwe.
§10. Osoba należąca do MantaClubu przestaje nosić miano "klubowicza", jeżeli w ciągu 6 miesięcy jest nieaktywna w klubie.
§11. Naruszanie regulaminu równoznaczne jest z wydaleniem z MantaClubu.
Zablokowany