Spis treści:
 • Strona główna
 • Kontakt/Mail us!
 • Linki do innych/Links
 • Czytelnia
 • Galeria
 • Humor
 • Kino
 • Klub
 • Regulaminy
 • Remonty
 • Spotkania
 • StrefaKlubowa
 • Techniczne
 • Twoje konto

 • Forum/ Messageboard
  Co nowego na Forum MC

  Klub

  Witamy na stronach klubowych! Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z Blakiem (0602 351 676 lub blak1@pf.pl) i obgadaj szczegóły - umieścimy Twoje dane w dziale kontakty, a zdjęcia samochodu w galerii.

  Klub

  · Temat: Klub
  · Liczba artykułów: 2
  · Czytano razy: 4380
  Nowości:
    Stara wersja strony MantaClubu
    Tworzenie nowych artykułów na strony MC.  ARCHIWUM
  fotki

  W przygotowaniu:

  • Kaseta VHS z telewizyjnymi programami o Mancie i klubie

  Historia klubu

  O Mancie Blaku (Piotr Blak) marzył od zawsze, a gdy marzenia już się spełniły zaczął szukać klubu zrzeszającego miłośników tego samochodu. Okazało się, że kiedyś istniała w Warszawie taka organizacja, lecz obecnie już nie działa. Dało mu to dużo do myślenia, wciąż pragnął nawiązać kontakt z innymi ludźmi poruszającymi się takimi samochodami. Jeżdząc po Warszawie rozglądał się za innymi Mantami, pisał kartki, zbierał adresy.
  Telefon do Hubiego (Hubert Kowalski) dostał od kolegi zupełnie przypadkowo. Zadzwonił do niego kilka razy i kontakt im się urwał. Nic nie wskazywało na to, że za kilka miesięcy będą udzielali wywiadów w mediach i że to właśnie do nich będą dzwonili ludzie z całej Polski. Blaku miał pomysł na reklamę w mediach, zebranie wszystkich ludzi i zorganizowanie pierwszego zlotu na Cargo Okęcie (co prawda zimą, lecz liczba zainteresowanych osób przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania). Z kolei Hubi zaproponował stworzenie strony w Internecie. Potem kilka telefonów, nieprzespanych nocy i udało się: 13 stycznia 2000 roku ruszyła strona klubowa.
  Jako pierwsze w galerii ukazały się Manty Hubiego i Blaka. Reszta to już była tylko kwestia czasu... Pojawiły się pierwsze telefony, pytania, prośby o pomoc. Prasa zaczęła pisać o naszym klubie, telewizja zrealizowała pierwsze programy o Oplu Mancie oraz naszym klubie.
  Wspólnymi siłami udało im się stworzyć coś o czym od dawna marzyli - klub opla Manty. Sprawdziło się stare powiedzenie: "wystarczy tylko bardzo chcieć"!

  spisał Blaku, 14 grudnia 2000

  Gadżety klubowe

  Naklejka: napis "Opel Manta Club" na przednią szybę samochodu. Szerokość 90 cm, wysokość 10 cm. Napis może być naklejany od środka lub na zewnątrz - jeśli ktoś ma przyciemnianą szybę. Cena jednego zestawu, czyli napis + folie do naklejania wynosi 30 zł. Naklejki dostępne są w różnych kolorach. Zamówienia można kierować do Blaka. Poniżej prezentujemy napisy w przykładowych kolorach.

  Lisi ogon: długość ok. 40 cm, zaopatrzony jest w karabińczyk umożliwiający przypięcie kity np. przy szlufce paska w spodniach. Nieodłączny atrybut każdego manciarza! Zamówienia można kierować do Blaka.

  Model: Manta B późniejszych serii (szeroki zderzak, boczne spoilery, okrągłe lampy). Skala 1:18, kolor zółty lub biały. Felgi ATS Cup, fotele Recaro. Cena ok. 120 zł (sierpień 2001). Zamówienia można kierować do Blaka.

  Przekazanie transportu modeli

  Kopie materiałów prasowych o klubie

  Kserokopie artykułów o klubie opublikowanych w polskich gazetach i czasopismach można zamówić u Blaka.

  Wygaszacz ekranu dla Windows

  Marmak przygotował ten wygaszacz, na razie w wersji roboczej na oprogramowaniu, które nie jest jeszcze zarejestrowane (stąd informacja o firmie na początku działania programu). Plik jest do pobrania z naszego serwera z działu Download. Należy go rozpakować i powstały plik manta.scr umieścić w systemowym podkatalogu c:\windows (lub jego odpowiedniku). Na liście dostępnych wygaszaczy powinien się wtedy znaleźć ten o nazwie "Manta". Powodzenia!  webmaster: julek@agito.pl

   
       
  Web site powered by PHP-Nuke

  All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2004 MantaClub.pl
  Manciarze wszystkich krajów łączcie się!