Spis treści:
 • Strona główna
 • Kontakt/Mail us!
 • Linki do innych/Links
 • Czytelnia
 • Galeria
 • Humor
 • Kino
 • Klub
 • Regulaminy
 • Remonty
 • Spotkania
 • StrefaKlubowa
 • Techniczne
 • Twoje konto

 • Forum/ Messageboard
  Co nowego na Forum MC

  I Zlot Opel ‘60s, ‘70s, ‘80s 24-26.09.2010r
  Wysłano dnia 09-10-2010 o godz. 19:47:08 przez marcind

  Spotkania Był to pierwszy wrześniowy zlot Mant, który nie odbył się w Borkach nad zal. Sulejowskim


  Był to pierwszy wrześniowy zlot Mant, który nie odbył się w Borkach nad zal. Sulejowskim. Nowe miejsce bardzo przypadło do gustu uczestnikom. Ośrodek nazywa się „Babie Lato” i jest położony w miejscowości Słok-Młyn przy sztucznym zbiorniku wodnym. Jedynym minusem były duże, lecz urządzone we wczesnym, Prl-owskim stylu domki.

  Jednak stare samochody doskonale wpasowały się w klimat obiektu. Dwie Manty, oraz dwa rekordy pojawiły się na miejscu już w piątek. W między czasie odwiedził nas również kolega Qbass swoim Kadettem C City, wraz z innymi dwoma oplomaniakami.

  Niewątpliwymi „atrakcjami” był udany wjazd Andyego na betonowe 30cm podwyższenie przypominające scenę. Czuję że właściciel stworzył nową tradycję, przy okazji testując świeżo wyspawane podłużnice.

  Grill palił się na okrągło. Było to przyczyną dość groźnie wyglądającego pożaru. Całe szczęście sprawca bardzo szybko uprzątnął rozżarzony węgiel, używając do tego gołych rąk. Biesiadowanie trwało do późna.

  Drugiego dnia, po wstępnym ogarnięciu i odnalezieniu wszystkich zagubionych osób rozpoczęliśmy przygotowania do wycieczki grupowej.

  Do Zlotu dołączył kolega Tytus z Piotrkowa. W pięć Opli rozpoczęliśmy objazd pobliskich atrakcji. Jechał z nami również Baloon swym szwedzkim kombi w charakterze serwis/baby-car.

  Rzuciliśmy okiem na wielki parking przeładowczy dla samochodów m.in. takich marek jak: Volvo, Renault, Kia, Subaru. Następnie po szybkim pokonaniu wielu ciekawych zakrętów zatrzymaliśmy się przy punkcie widokowym skierowanym na Odkrywkową Kopalnie Węgla Brunatnego Bełchatów.

  Kolejny taki punkt zahaczyliśmy po wjeździe na pobliskie zwałowisko - Górę Kamieńsk. Ekspresowy wjazd, a następnie zjazd był nie lada wyzwaniem dla naszych staruszków. Zdały go na 5 z plusem. Kolejnym celem przejażdżki był Ośrodek Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk. Korzystaliśmy tam z toru saneczkowego. Niektóre towarzyszki nie odważyły się po nim zjechać, nawet pod groźbą otrzymania vw golfa w prezencie.

  Następnie zjedliśmy bardzo długo oczekiwany obiad. Uwieńczeniem dnia był tor kartingowy. Emocje sięgały zenitu, z trybun dochodziły raz jęki zawodu, raz znowu okrzyki zagrzewające do walki, aż po oklaski. Z okładzin hamulców wydobywały się kłęby dymu, a obsługa nie nadążała dolewać paliwa do bolidów, w których zasiadali kierowcy Mant.

  Zrelaksowani, po odwiedzeniu marketu wróciliśmy na teren noclegu gdzie ponownie rozpoczęliśmy biesiadowanie. Niedziela była dniem wielkich porządków, zgrywania zdjęć oraz czasem rozstania. Warto zaznaczyć że szukała nas również czerwona Ascona B z Bełchatowa. Udało jej się do nas dołączyć dopiero w niedziele.

  Chciałbym podziękować wszystkim obecnym. Nawet tym na chwilkę. Mimo że w mało licznym gronie bawiliśmy się świetnie. Do zobaczenia na wiosnę! Norbi  Associated Topics

  Spotkania

  Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.
  Polecamy:


  Galeria rysunków Daniella


  EU - Manta Club

  Manta Club Belgium

  Manta Club Czech Republic

  Manta Club France

  Manta Club GB

  Manta Club Germany

  Manta Club Hungary

  Manta Club Nederland

  Manta Club Ukraina

  www.orgin.pl   
       
  Web site powered by PHP-Nuke

  All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2004 MantaClub.pl
  Manciarze wszystkich krajów łączcie się!