Spis treści:
 • Strona główna
 • Kontakt/Mail us!
 • Linki do innych/Links
 • Czytelnia
 • Galeria
 • Humor
 • Kino
 • Klub
 • Regulaminy
 • Remonty
 • Spotkania
 • StrefaKlubowa
 • Techniczne
 • Twoje konto

 • Forum/ Messageboard
  Co nowego na Forum MC

  Zlot MC - maj 2012 Sielpia
  Wysłano dnia 03-06-2012 o godz. 14:46:53 przez marcind

  Spotkania W dniach 11/12/13 maj w Sielpii k/Końskich odbył się zlot Manta Club 2012


  relacja z majówki w Sielpii 2012 by "jachu19":
  Dotarliśmy do Sielpii w piątek przed południem jako pierwsi. Zaraz po nas pojawił się "baloon" swoją czarną Targą. Krótkie zapoznanie, parkujemy Manty i zajmujemy domki, my pięterko w domku nr 1, a baloon murowany, coby go wilk nie zdmuchnął. Poszliśmy na krótki spacer i zaliczyliśmy obiad w lokalnej smażalni ryb zamrożonych. Zaczęli się zjeżdzać! Pojawił się "Adaśko" pomarańczową Mantą, rozkręca się - pomyślałem. Niestety była to trzecia i ostatnia Manta tego zjazdu. Ludzi przybywało, ale Mant już nie. Rzecz jasna, co chwile była jakaś maska w górze, krążyły częsci z rąk do rąk, naliczyłem dwie skrzynki piwa wnoszone do domku numer 2. Panowie rozmawiali wiadomo o czym, a Panie o dzieciach i szminkach, ale to tylko stereotyp...... Kolejny spacer w celu zakupu niezbędnych artykułów żywnościowych (piwo, kiełbaski i piwo) i wracamy rozpalać grilla. Adaśko przywiózł grilla w bagażniku - już. ZŁOŻONEGO!!! - co podobnież nie było już nowością Zapleczem kulinarnym zajął się głównie Grzesiek, przywiózł marynowane i przyprawione już mięso, przy którym nasze kiełbaski wyglądały co najmniej słabo. Spotkanie rozkręciło się na dobre i trwało by tak pewnie do białego rana, gdyby było choć trochę cieplej. Biesiadnicy co jakiś czas znikali i wracali coraz to cieplej ubrani, a co niektórzy wskakiwali pod kołdrę i już nie wracali.
  Na sobotę mieliśmy w programie CLASSICAUTO CUP 2012 na torze w Kielcach. Można było zobaczyć wiele klasyków, nasza ekipa oczywiście przystawała głównie przy Oplach. Nie startowała żadna Manta ani Ascona, były za to dwa Kadetty. Razem z nami na tor przybył także deszcz, a co za tym idzie spektakularne poślizgi na slickach. Najwytrwalsi obserwowali zmagania klasyków na torze, pozostali oddali się konsumpcji w restauracji. Po odpowiednim przemarznięciu zapadła decyzja o powrocie do Relax'u. Tak się akurat złożyło, że na tylnej kanapie wiozłem "Kostka", który ciągle podjudzał mnie do wybryków Mantą na luźniej nawierzchni. Nie ukrywam, że nie bez satysfakcji kierowcy ;-)
  Do Sielpii wróciliśmy już w nieco większym składzie, a na miejscu pojawiały się kolejne osoby i w pewnym momencie straciłem rachubę kto jest z kim i czym przyjechał. Bez większego problemu rozpoznałem natomiast "dziada", bo niedawno publikował swoje zdjęcie na forum. Ten wieczór był jeszcze zimniejszy niż poprzedni, dziewczyny grzały się przy grillu, a Panowie rozgrzewali się od środka. Po zmroku było już tyle ludzi, że nie mieścili się wszyscy przy stole. Mięso, piwo, dowcipy o mrówkach, czas szybko zleciał, a chłód przeganiał kolejne osoby. W niedzielę ustawiliśmy Manty do pamiątkowej fotki, a potem pożegnaliśmy ośrodek Relax w Sielpii. Padło wiele deklaracji od właścicieli, że na następny zjazd przyjadą już swoim odrestaurowanym wozem. Do zobaczenia.


  Komentarze i inne zdjęcia: Cały wątek o spotkaniu majowym na forum:

  Komentarze i inne zdjęcia: FOTO by jachu19:

  Associated Topics

  Spotkania

  Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.
  Polecamy:


  Galeria rysunków Daniella


  EU - Manta Club

  Manta Club Belgium

  Manta Club Czech Republic

  Manta Club France

  Manta Club GB

  Manta Club Germany

  Manta Club Hungary

  Manta Club Nederland

  Manta Club Ukraina

  www.orgin.pl   
       
  Web site powered by PHP-Nuke

  All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2004 MantaClub.pl
  Manciarze wszystkich krajów łączcie się!